olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

... з Зеленського такий Головнокомандувач, як з мене балерина.

*
18.02.2020

- Один опорний пункт вже втрачено. Немає артилерії для прикриття. Її відвели за наказом Головнокомандувача.

- Втрачено другий опорний пункт. Причина - немає арт прикриття. Бо його відвели.

- Ну нарешті то ... врізала українська артилерія.

Ми не знаємо чим це закінчиться, але після сьогоднішнього дня всякий хто заїкнеться про "розведення військ" - ЗРАДНИК.

Для того щоб підтягти відведену артилерію знадобилося дві години. За ці дві години вбито 4 і поранено 11 (3 важко) бійців.
Всі ці смерті на совісті Зеленського, якої у нього немає.
Після удару української артилерії з того боку запросили "режим тиші" на збір трупів.

"Режим тиші" був наданий Хомчаком у якого немає розуму.
Єрмак вже розповідає Зеленському, що у всьому винен нехороший Сурков, а хороший Козак проситиме Путіна його покарати.
Вова в це вірить, що доводить, що розуму у нього також немає.

Якщо Україна переживе Зеленського - це буде Боже чудо, і не менше.

Єрмак особисто нагинає Дубинського і його групку з 10 чоловік на голосування за закон про приватизацію землі :) Подивимося чи такий міцний дуб, як пишуть в лісогосподарських енциклопедіях :)

Крім чотирьох чоловік, ці тварюки з сходняка "РНБО" поховали українську ракетну програму не включивши її в оборонне фінансування.
Путін наказав - Зеленський виконав, Єрмак доповів про виконання.

У сьогоднішній атаці на українські позиції брало участь 8 танкових екіпажів 7 ОТБР (окрема танкова бригада, місце постійної дислокації н / п Чебаркуль, Челябінська обл.)

15 грудня 2020 року
В н / п Донецьк (РФ) з бази тимчасової концентрації в районі н / п Міллерово (РФ) розпочато здійснення перекидання о / с, групи управління і ремонтно-транспортних підрозділів 7 ОТБР (окрема танкова бригада.

Орієнтовна кількість переміщуваного о / с - 200 чоловік. Мети переміщення встановлюються.
6 січня 2020
Частина о / с (близько 60 осіб) 7 ОТБР (окрема танкова бригада, переміщені в н / п Луганськ і розміщені в житлових приміщеннях Луганського трубного заводу.

Ще 16 лютого 2020 р ГШ ЗСУ знало (а ми ні) про переміщення танків з Луганська в район вчорашніх бойових дій. Тобто наявність оперативної інформації не є у відомстві Хомчака предметом аналізу?

Те, що сталося вчора - це добре спланована і підготовлена ​​операція російського командування, яке використовувало цілком достовірні і заздалегідь здобуті розвідувальні дані для введення в бій сил і засобів.

Люди, які її готували, прекрасно знали, що в кінці січня розпорядженням Генштаа України з зони т.зв. "Розведення військ" в районі н / п Золоте були прибрані всі установки протитанкових ракетних комплексів.

по-перше - використання танкових підрозділів з метою вогневої підтримки наступаючих підрозділів, що було б абсолютно неможливо при наявності протитанкових ракетних комплексів.

По друге - атакуючі підрозділи російської армії чудово знали про час і можливості розгортання української артилерії, яка повинна повернутися на вогневі позиції, і почали відхід ще до моменту початку обстрілу. Удар української артилерії припав практично по порожньому місці.

Це не провокація - це результат злочинних помилок вищого керівництва країни, яке своїми діями ставить під загрозу мир і безпеку українських громадян, ставить під невиправдану загрозу життя українських воїнів.

Рапорти Генштабу про "перемогу". Декілька .... перебільшені. Російські війська провели класичну розвідку боєм, зайнявши нові позиції, розширивши зону і можливості проникнення в тил українських військ, фактично взявши під контроль "зону розведення".

Попереджаємо - це повториться. І тут і під Гнутове. Під Гнутове з більш серйозними наслідками - втратою Широкино і виходу до Маріуполя.

"На Донбасі бойовики планують залучати так звані" Козацькі формування" з території Російської Федерації. Про це повідомляє головне управління розвідки Міністерства оборони України."

Господи ... ну що з ними робити?
1. Повідомляємо великій розвідці - ВОНИ ВЖЕ ТУТ.

На місця в районі н / п Антрацит, Луганська область, прибули підрозділи в / ч 74814. (205-ї окремої мотострілкової бригади загальною чисельністю близько 300 осіб (1-й механізований батальйон і підрозділи РЕБ).

Повна назва цієї частини
205-я окрема мотострілецька КОЗАЧА бригада

Вова, так як Хомчак сховав від армії ПТРК на відстані 30 км, ми чекаємо твого візиту в Золоте з протитанковими гранатами. :)

З ранку, міністр оборони Загороднюк, який так люто кричав про "бляд..их фейкометів", до вечора зрозумів що це - "... зайнявши нові позиції, розширивши зону і можливості проникнення в тил українських військ, фактично взявши під контроль "зону розведення "." -
ПРАВДА.

Провокація? Ні - результат.
Зеленський говорить, що бій, яий трапився вчора під Золотим, що коштував життя чотирьом українським воїнам - це провокація. До його відома - це не так.

З інтернету.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/421623.html

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Невідкладна робота на завтра.

  * © Щойно ми з Мурзею спіймали мишу. В хаті (!) під столом. З одного боку Мурзя, з іншого я з бухобійкою, миші діватись було нікуди. Завтра будемо…

 • © Вітаю зі святами, чотирма у один день !

  * 14 жовтня Україна відзначає одразу чотири славетних свята – День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників та захисниць України, День…

 • © Для покращення зору.

  * © Почався горобиновий сезон. Раніше я думала що горобина їстівна лише для птахів, але згодом з'ясувалося що горобина їстівна і для людей і навіть…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments