olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Ось як виглядають кімнати, в яких будуть жити евакуйовані з Китаю.

*
© Спочатку коронавірус 2019nCoV зробив відомим на весь світ місто Ухань. Зараз про нього знають всі хто раніше про нього ні слухом, ні духом.

Тепер, завдяки тому вірусу і недолугості нашої зеленої влади, прославилось на весь світ селище міського типу Нові Санжари. Тепер всі небайдужі в гуглі обов'язково подивляться де воно знаходиться на карі, а заодне і прочитають інформацію про Нові Снжари у Вікіпедії ;)))

А місцеві жителі Нових Санжар - звичайні люди, які, так же як і більшість людей в Україні, дивляться телевізори. З новин вони дізналися що у Китаї з'явився новий, досі не відомий вірус. Вони бачили по телевізору, як китайські лікарі ходять у скафандрах, як у спеціальних капсулах возять у лікарні людей які захворіли страшною хворобою, і розміщують їх у спеціальні бохси. Бачили як китайці за декілька днів (!) збудували госпіталь для хворих. Також вони знають що у нас, покищо немає ні віруса, ні умов для лікування людей раптом що.

І от, ... їм як сніг на голову, прилітає звістка про те, що до них (в їхнін населений пункт) привезуть людей з Китаю ... на карантин ... . Можете собі уявити який у людей переполох ?!?

А поселити людей планується у санаторій, ось у такі кімнати :Китайці за 9 днів побудували госпіталь на 1000 пацієнтів. А наші йолопи від початку епідемії жували соплі. Знаючи що може знадобитись евакуація наших громадян з Китаю, вони навіть не спромоглися відповідним чином обладнати кімнати. Це можна було зробити десять разів, потім продемонструвати це людям, розказати і показати людям як ми турбуємося про наших громадян. І тоді б не було ніякої паніки. І люди б зустрічали наших співвітчизників, які попали у халепу, з квітами.https://olga-den-f.dreamwidth.org/421918.html

Tags: Віруси і бактерії
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments