olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Всього що прилипло як банний лист, треба позбуватися.

*
© Коли російськомовні жителі України говорять що російська, то їхня рідна мова. Це повна маячня.

Як може бути рідною мова, якою розмовляють ті, хто приїхали в Україну на танках, притягли на нашу землю важке озброєння і почали вбивати українців на їхній рідній землі ? Ті, хто на нашій землі, під Дебалцевим, давили танками наших війскових.

Російська мова - то державна мова совка, яка у часи його існування, прилипла до українців як банний лист до ... ну сами заєте до чого. А всього, що прилипає як банний лист, необхідно позбуватися. І чим скоріше тим краще.

Все те що прилипає само, або те що приліплює хтось, то - непотріб. Його треба змивати, зчищати, зішкрібати, або відривати. Воно не принесе ніякої користі. А принесе лише шкоду.

У кримських татар є дуже гарна приказка. Не саджай у своєму дворі березу, бо росіянин її як побаче, прийде і скаже : "Це мій двір, тому що тут росте "руская бєрьозка"!" І почне війною виганяти Вас із вашого власного двору.

Так само і з російською мовою. Якщо ви будете нею говорити, росіяни почують, скажуть "тут наши люді", і приїдуть на танках і з мінометами захищати "рускіх людей". І захищатимуть так, що після їхнього "захищання" залишиться тільки випалена земля.

Воно Вам треба ???

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/423511.html

Tags: , Про мову
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 16 comments

Recent Posts from This Journal