olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Набагато цікавіше за кого вони там стоять, а не проти кого.

Запись из топ 500 рейтинга в ручном режиме отправили в "другое".
*
© У Києві стоїть купка людей і кричить "Авакова геть !"

А чому саме Авакова ? Якщо вже "Геть !", то може Зеленського ? Хто буде призначати людину на місце Авакова ? Зеленськиі і його наближені. А хіба ще не зрозуміло кого вони можуть призначити ? Хіба вони мало зробили або просто безглуздих, або вигідних кремлю призначень ? Кого вони призначать замість Авакова ?

А призначать вони якогось чергового йолопа-делитанта, або відриють якогось вкритого мохом та пліснявою регіонала. І новий-старий міністр за тиждень повипускає всіх антимайданівців і посаджає всіх майданівців, волонтерів та атошників.

Воно нам треба ???

Порошенка вже гетьнули. І шо ? Обрали Головнокомандувача, який у очах того хто почав війну проти України побачив "бажання миру", і тепер вперто примушує захисників України відступати. Якщо вже кричати "Геть", то тих хто призначає, інакше отримаємо ще гірший варіант.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/423396.html

Tags: В сад., зміни у верхах
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments