olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Гумові чобітки з СЮРПРИЗОМ.

*
© На дачі, для садівника-городника гумові чобітки то дуже необхідна річ. А мої чобітки вже своє відслужили. Тож я, скориставшись гарною погодою, вирішила сьогодні прогулятися на базар.

Спочатку пішла на "дерев'яні" ряди, там де продаються всілякі дошки і "досточки" : плінтуси, наличники, штапіки, штахетини і навіть уже готові парканчики штахетники. ;) Люблю я ходити тими рядами. Там пахне свіжообтесаним деревом. А всілякі брусочки та дощечки надихають на ідеї для саду. Купила там тоненькі, гладесенькі планочки, з яких вийдуть прекрасні опори для моїх кручених паничів. ;))

Потім пішла на ряди взуття. Треба ж підібрати гумові чобітки. Підійшла до прилавка з гумовим взуттям. Подивилася і вирішила одні приміряти. Продавчиня знайшла мій розмір і дала мені чобіток для примірки. Я зняла своє взуття і нирнула у чобіток. А там ... щось незрозуміле і холодне ... Я почала прислухатися до відчуттів. Мені вже було не до думки про розмір, тому що складалося таке враження, що чобіток щойно дістали з морозильної камери ... Потім, прислухавшись пильніше, я зрозуміла що у чобіткові ... ХОЛОДНЮЧА ВОДА !!!

Оце так сюрприз !!! Навмисне не придумаєш ! Я кажу продавчині :

- Там у чобітку вода !, - швиденько знімаю чобіток, і показую їй повністю мокрий носок на своїй нозі.

Очі у продавчіні стали круглими. Вона спочатку оіміла, а потім каже :

- Я-а-ак ??? Звідки вона там взялася ?
- Так це ж ваші чобітки, вам краще знати. А мені тепер ідти додому з мокрою ногою.

Продавчиня перелякано почала общупувати все інше взуття, а я віджала воду зі свого носка, на скільки змогла. Спробувала одягти взуття без носка, але відчуття мені не сподобалося. Одягла мокрий носок і бігом додому. ;)

Я планувала ще погуляти, але прогулянка не вдалась ! ;) Тепер, перед тим як міряти взутя, буду перевіряти його рукою. ;)))Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/425669.html

Tags: Пригоди, Про своє
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments