olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Мої крокуси.

*
© Маточка і тичінки крокуса - називаються шафран. Це спеція, яка має дуже цілющі властивості.

У мене крокусів не багато. Кольори різні. На даний момет розквітли ось ці :


Фото: olga_den_fФото: olga_den_fФото: olga_den_f

"Шафран - король спецій для жінок. Він унікально діє на жіночу гормональну систему, має унікальну дію на жіночу гормональну систему. До того ж він корисний у будь-якому віці.

Кілька "війок" на склянку теплого – ні в якому разі не гарячого! – молока (молоді жінки можуть додати ще чайну ложку меду) плюс – насіння коріандру – здатні виконати абсолютно чудодійні речі: нормалізується менструальний цикл, слабшають, а згодом і зовсім зникають властиві клімаксу припливи і відливи і сильне потовиділення, минає пов'язане з нестабільним гормональним фоном роздратування, поліпшується настрій. Вже за 15 хвилин після приймання такого шафранового коктейлю тіло розслабляється, ним розливається тепло – навіть просто на фізичному рівні це дуже приємне відчуття. Ну а за два-три тижні "лікування" без будь-яких медикаментів повністю нормалізується і активізується гормональна система, надалі залишається тільки підтримувати цей стан.

Не менш чарівний засіб і шафранова вода, яку дуже легко приготувати в домашніх умовах. Потрібно налити в глечик або банку літр прохолодної кип'яченої води, вкинути туди кілька"війок" шафрану і залишити настоюватися на кілька годин, краще на ніч. Вранці шафранову воду можна пити. Особливо корисна вона молодим жінкам, оскільки після двох-трьох тижнів приймання їх тіло набуває ледь вловимого, але дуже приємного аромату. До того ж шафран посилює дію продуктів зовнішньої секреції – феромонів, що робить жінку надзвичайно привабливою в очах протилежної статі", - розповіла вчителька з багаторічною практикою, майстриня, що володіє древніми енергетичними техніками і знаннями, яка навчалася в Університеті "Єдності" в Індії, Діана Щербанська.

Королем спецій для жінок є шафран. Він продається у вигляді "вій", кожна з яких не що інше, як висушена маточка (ще його називають приймочкою) крокуса – квітки фіолетово-бузкового кольору з екзотичним ароматом, батьківщиною якого є Середземномор'ї і Мала Азія. Рильця крокуса практично невагомі, і, для того, щоб зібрати хоча б декілька грамів шафрану, треба дуже багато квітів (на один кілограм шафрану йде 100 000 (!) крокусів), тому і коштує ця спеція недешево – близько 80 гривень за 1 грам. Але, оскільки з давніх часів шафран відомий як потужний лікарський засіб (його лікувальну дію описано ще в єгипетських папірусах і китайських медичних книгах, вік деяких з них – 2600 років до нашої ери), він заслуговує на ці витрати.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/428816.html

Tags: Корисні властивості спецій, Мій квітник.
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments