olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Про видиму і невидиму НЕБЕЗПЕКУ.

*
© У кожної людини своє уявлення про світ. Ніби всі живемо у одному середовищі, маємо доступ до однії і тії ж інформації, а бачення у кожного своє. І страхи у кожного свої. Більшість людей бояться лише того, що побачуть на власні очі. Невидимі ж загрози вони не сприймають.

Два варіанти :

1. Якщо сказати такій людині : "По вулицях зараз ходити не можна, тому що там бігають люди в масках та з автоматами, і стріляють по всих, хто потрапить їм на очі!"
Людина послухає попередження і обережно піде навулицю. Якщо зустріне людину з автоматом, про яку їй розповідали, злякається тільки в тому випадку, коли на неї наведуть дуло автомата. Якщо виживе, то на вулицю більше не вийде доти, доки не почує що з автоматами вже ніхто не бігає. І навіть після цього буде ходити вулицями з острахом.

2. Якщо сказати такій людині : "В даний час існує загроза захворіти небезпечною хворобою, яку спричиняє вірус. Інкубаційний період хвороби може тривати до місяця безсимптомно, а вірус може передаватися навіть під час інкубаційного періоду. у ЗМІ названі країни і місця у яких можливо заразитися. Людям які перебували у названих країнах, або місцях, краще не ходити у людні місця, і обмежити своє спілкування взагалі, щоб не заразити людей з якими спілкуєшся".

Почувши таке, людина про себе подумає : " Ну, вірус. Про таке багато говорять. А де він, який він ? Хто його знає ? " І піде у своїх справах.

Одна з таких людей, приїхала додому в Україну з Польщі. Вона, звичайно, чула про те що є небезпечний вірус, і про інкубаційний період також чула. Але ж вона його не бачила на власні очі, як людину з автоматом, яка навела на неї дуло автомата. І тому приїхавши в Україну з зони ризику, вона спочатку сходила в гості до всіх своїх родичів. А потім, коли у неї з'явились симтоми застуди, вона ще і до церкви сходила. Після всіх її походеньок, у неї виявили коронавірус COVID-19.

І от повідомлення про неї у ЗМІ : "71–річна жінка з Житомирської області, яка 12 березня була госпіталізована із зафіксованим лабораторно підтвердженим випадком COVID-19, сьогодні померла. Про це повідомляє МОЗ України в офіційному телеграм-каналі.

"Під наглядом лікарів знаходяться близькі родичі, з якими вона проживала, та особи, з якими вона контактувала. МОЗ України зазначає, померла жінка знаходилася в групі ризику. Згідно зі світовою тенденцією, старше покоління людей найбільш вразливе до інфікування коронавірусом COVID-19 з летальними наслідками", – йдеться в повідомленні.

Не важко здогадатися які відчуття зараз переживають її родичі, і не родичі, всі ті хто з нею спілкувався після її приїзду з Польщі.

Хотілося б щоб усі люди, брали до уваги не тільки видиму небезпеку у вигляді людини з автоматом, а і НЕ видиму у вигляді вірусів і бактерій. Знаєте що були у зоні ризику, або почули що у країні карантин - НЕ ШАСТАЙТЕ поза межами свого дому без крайніх потреб, обмежте спілкування.

Будьмо всі здоровими.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/429392.html

Tags: covid-19, Віруси і бактерії
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Дачний сезон добігає кінця.

  * © Вчора дув вітрюганище, просто скажений. Обірвав, обтрусив на деревах все листя. Скинув на землю всю осінню красу, дерева стоять голі. А сьогодні…

 • © Чудовий осінній день.

  * © Сьогодні був чудовий осінній день. Ясний і без вітру. Пройлася ще раз нашим лісостепом, поки листя ще не опало. Назбирала трохи шипшини дпя чаю.…

 • Волинська Трагедія 1943-1944. Хто винен? (+ВІДЕО)

  * HIMMLERSTADT - це маленька частина великого генерального плану Generalplan OST. Чули про таке ? Отож ... Тоді варто переглянути ВІДЕО. Воно…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments