olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Хто створив коронавірус ? ( Частина 1.)

*
© "Якщо зірки хтось запалює, це означає що це комусь потрібно", - є такий вислів.

А кому ж знадобився коронавірус у 21 сторіччі ?

Якщо його створив Бог, то напевно люди дуже нагрішили ? Сказано ж у біблії, що Бог спочатку створив Землю, а потім створив людину, і сказав людині щоб вона жила на Землі і дбала про неї. Але що зробили люди ? Чи дбають вони про Землю ? Очевидно що більшість не має навіть наміру про неї дбати. Працювати на землі має бажання дуже малий відсоток людей. Люди збудували великі міста, в яких облаштували бомфортні умови для життя, і більшість хоче жити у місті, у комфортних умовах, а харчуватися дарами землі не працюючи на землі, та ще й глузуючи з тих людей, які на ній працюють. Через таке відношення вимирають села, а земля заростає бур'янами.

От і довелось Богу дивлячись на таку поведінку людей створити коронавірус. От і має людство покарання у вигляді коронавірусу. Причому покарання загрожує не тільки тим, хто цурається дбати про землю, а всьому людству, точно так же як за гріх Єви, яка зірвала яблуко, розплачується все людство, не маючи можливості жити у Раю.

Ще одина заповідь, яку давав людині Бог, це не створювати собі іншого кумира, окрім живого Бога. А для більшості людей, кумиром є зовсім не Бог, а гроші. Такі люди, якщо і моляться Богу, то молитва їхня не щира, і про це говорить те, що не від молитви вони відчувають радість, а від отримання грошей. І чим більше грошей вони отримують, тим більшу радість відчувають. А Бог для них, то лише засіб, про який вони згадують, у більшості, коли їм погано. А коли їм добре, то вони навіть якщо і кажуть "Слава Богу", то в душі живе відчуття : " Ой який же я молодець ! А в кого грошей немає, той просто не вміє жити ! "

А Бог, як говорить народна приказка : "Не теля, бачить звідтіля ..." Тож, якщо коронавірус створив Бог, у цьому немає нічого дивного.

Далі буде.Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/430281.html

Tags: covid-19, Роздуми.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 14 comments

Recent Posts from This Journal