olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Хто створив коронавірус ? ( Частина 2.)

*
© Кожен предмет, не залежно від того живий він чи не живий, має поле. Поля всіх предметів, без виключеня, взаємодіють між собою. А для того щоб ця взаємодія була гармонійною, існує закон польового самоврегулювання. Коли гармонія взаємодії порушується, цей закон спрацьовує, іноді досить непередбачувано.

Той же коронавірус цілком може бути проявом цього закону.

Сучасне життя протікає у шалених ритмах. Люди постійно кудись поспішають. І все заради грошей, які дають матеріальні блага і комфорт. Але досягаючи матеріального достатку і комфорту, люди не зупиняються, і прагнуть розкоші і престижу. А коли починається боротьба за розкіш та престиж, то тут уже починається ходьба по чужих головах, і жорстоке витіснення з зони комфорту конкурентів, заради того, щоб якомога більше її простору зайняти особисто.

Все людство стрімголов біжить до однієї і тії ж цілі. Хтось біжить змітаючи на своєму путі будь які перепони, все і всіх, хтось біжить обминаючи перепони і тому починає відставати, хтось зупиняється після декількох перепон, а хтось зупиняється пробігши зовсім невелику відстань і починає бігати по колу ... Але вцілому, ніхто не відмовляється від великої цілі, бажання досягти її не зникає. Людство виснажується, але зупинитися для переосмислення своїж дій ніяк не бажає. Гармонія все сильніше порушується.

І в якийсь момент, спрацьовує закон польового самоврегулювання. З'являється невидима неозброєним оком істота, примушує все більше людей відволіктися від свого стрімкого бігу по життю, зупинитися. Люди у розпачі. Люди налаштовані це ігнорувати, але невидима істота таки змушує людей припинити свій темп життя. І люди зупиняються. Називається ця зупинка "карантин".

І під час отого карантину, зупинившись, люди волею/неволею подивляться по іншому на своє життя. Вони по іншому побачуть довколішній світ. І у деяких людей зміняться цінності. Хтось зі здивуванням помітить що "бігти" зовсім не обов'язково, хтось зрозуміє що є речі важливіші за гроші, а хтось прийде до висновку, що іде, чи навіть біжить, не своєю доргою.

І після карантину, світ уже буде іншим. А причиною зміни стане істота, яка не дивлячись на свої розміри, може вбивати і називається коронавірус COVID-19.Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/430400.html

Tags: covid-19, Роздуми.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments