olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Що важливо знати про вірус.

*
* Вірус - це не живий організм, а молекула білка (РНК), покрита захисним шаром ліпіду (жиру), який при поглинанні клітинами слизової оболонки ока, носа або щоки змінює свій генетичний код (мутує) і перетворюється в клітини які розмножуються, клітини-агресори.

* Оскільки вірус - не живий організм, а молекула білка, він не вмирає, а розкладається сам по собі. Час розпаду залежить від : 1) температури, 2) вологості і 3) типу матеріалу, в / на якому він знаходиться.

* Вірус дуже крихкий; єдине, що захищає його, - це тонкий зовнішній шар жиру. Ось чому будь-МИЛО або миючий засіб є найкращим засобом, тому що піна розщеплює жир (ось чому потрібно розмилювати мило так довго: протягом 20 секунд або більше, щоб зробити багато піни). Після розщеплення жирового верхнього шару, молекула білка сама розкладається і розщеплюється.

* ТЕПЛО топить жир; Ось чому так добре використовувати воду вище 25 градусів за Цельсієм для миття рук, ОДЯГУ і всього іншого. Крім того, гаряча вода робить більше піни, і це робить її ще більш дієвою.

* Алкоголь або будь-яка суміш зі спиртом більше 65% розчиняє будь-який жир, особливо зовнішній ліпідний шар вірусу.

* Будь-яка суміш з 1 частиною відбілювача і 5 частинами води безпосередньо розчиняє білок, розщеплює його зсередини.

* ПЕРЕКИС ВОДНЮ по ефективності стоїть після мила, алкоголю і хлору, тому що перекис теж розчиняє вірусний білок, але його потрібно використовувати в чистому вигляді, а це шкодить вашій шкірі.

* Бактерициди НЕ допомагають. Вірус - не живий організм, як бактерії, і не може бути вбитий антибіотиками.

* НІКОЛИ НЕ трясіть використаний або невикористаний одяг, простирадла або тканину. Незважаючи на те, що вірус приклеєний до пористої поверхні, він дуже інертний і розпадається за 3 години (на тканині і пористих поверхнях), 4 години (на міді, яка сама антисептик, і деревині, тому що вона відтягує вологу і не дає відшаровуватися і ділитися), 24 години (на картоні), 42 години (на металі) і 72 години (на пластику). Але якщо ви струшуєте матеріал або використовуєте щітку, молекули вірусу плавають у повітрі до 3 годин і можуть осісти на слизові вашого носа і т.д.

* Молекули вірусу залишаються дуже СТАБІЛЬНИМИ при зовнішньому або штучному холоді, в тому числі створюваному кондиціонерами в будинках, автомобілях і т.п. Їм також потрібна волога, щоб залишатися стабільними, особливо в темряві. Отже, СУХЕ, ТЕПЛЕ і наповнене СВІТЛОМ середовище буде руйнувати їх швидше.

* УЛЬТРАФІОЛЕТ на будь-якій поверхні розщеплює вірусний білок. Наприклад, для дезінфекції і повторного використання маски він підходить ідеально. Будьте обережні, тому що він також розщеплює і шкірний колаген (який теж є білком), що в кінцевому підсумку викликає зморшки і навіть рак шкіри.

* Вірус НЕ МОЖЕ пройти через здорову шкіру.

* Оцет НЕ ефективний, тому що він не руйнує захисний шар жиру.

* НЕ ефективні ні ДУХИ, ні ГОРІЛКА. У них алкоголю менше 65%.

* LISTERINE - так! Це 65% алкоголю. * Чим більше ОБМЕЖЕНИЙ простір, тим БІЛЬШЕ концентрація вірусу. Чим більше простір ВІДКРИТО або природно вентильованого - тим вірусів менше!

* 100 раз сказано, але скажімо ще раз: ви повинні мити руки ДО і ПІСЛЯ дотику до слизистих оболонок, обличча, їжі, замків, ручок, вимикачів, пультів, телефону, годинників, комп'ютерів, столів, телевізора, кнопок, грошей, ключів, гаманцях і т.д. + До і після туалету (де ваші слизові теж схильні до небезпеки). Молекули вірусу можуть ховатися в мікротріщинах на руках, куди не потрапляє вода при митті. Використовуйте зволожувачі. Чим товщий СЛОЙ ЗВОЛОЖУВАЧА, тим краще. Також позбудьтеся від довгих нігтів, під ними може ховатися вірус!

з інтернету.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/436107.html

Tags: covid-19
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Невідкладна робота на завтра.

  * © Щойно ми з Мурзею спіймали мишу. В хаті (!) під столом. З одного боку Мурзя, з іншого я з бухобійкою, миші діватись було нікуди. Завтра будемо…

 • © Вітаю зі святами, чотирма у один день !

  * 14 жовтня Україна відзначає одразу чотири славетних свята – День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників та захисниць України, День…

 • © Для покращення зору.

  * © Почався горобиновий сезон. Раніше я думала що горобина їстівна лише для птахів, але згодом з'ясувалося що горобина їстівна і для людей і навіть…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments