olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Глобальне потепління можна спинити дуже просто.

*
© З усіх екранів і передавачів мовлення кричать що планеті загрожує глобальне потепління. Та і глянуши на погоду за вікном ми спостерігаємо геть аномальні явища.

Зима без морозу і без снігу, літо з аномальною спекою і без дощів. В українських селах, без поливу картоплю стало не можливо виростити.

Ґрета гасає по планеті і кричить що треба боротися з парниковими викидами, позакривати к бісам промисловість. Але ...

Ніхто не говорить про головну причину змін клімату на планеті. І, здається мені, про неї мовчать саме тому, що її дуже легко вирішити. От тільки вирішення такої глобальної проблеми не принесе нікому прибутку, як наприклад закриття деяких підприємств для конкурентів їх власників. А вирішувати проблему глобального потепління за свій рахунок, та ще й без отримання прибутку, ніхто з багатіїв не хоче, а силами бідного населення її не подолати.

Так яка ж головна причина аномальних змін клімату ? Все дуже просто - ЦЕ ТОТАЛЬНА ВИРУБКА ЛІСІВ. За 20 хвилин, на всій планеті знищується - 160 гектар лісу !!! Якщо так буде продовжуватись і далі, то людству погрожує вимирання від нестачі води і їжі.

І вирішення цієї проблеми дуже просте - ЦЕ МАСОВЕ НАСАДЖЕННЯ ДЕРЕВ НА ВСІХ ВІЛЬНИХ ДІЛЯНКАХ ПЛАНЕТИ. В озеленення планети потрібно внести свій вклад усім людям, хто як зможе. Хтось зможе фінансувати отримання посадкового матеріалу, хтось зможе його виростити, хтось посадити отримані саджанці на постійне місце.

І зайнятися цим потрібно чим швидше, тим краще. І не треба закривати ніякі підприємства. Вимога закриття підприємств, то лише боротьба конкурентів між собою. Якщо будуть відновлені ліси шкода від підприємств просто втратить свій вплив на довколишнє середовище.

Якщо людство не почне засаджувати всі вільні ділянки деревами, то наслідки такого небажання будуть набагато катастрофічнішими за наслідки будь якої пандемії.

Люди ! Саджайте дерева ! Будь-які, і будь-де ! Чим більше, тим краще ! І планета буде врятована !

І без Ґрети ...
Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/436769.html

Tags: Важливо., Роздуми.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments

Recent Posts from This Journal