olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Афера з карантином.

*
© Вірус звичайно є. І люди від нього помирають. І от кому потрібен насправді карантин і його наслідки, це питання. Після спалаху сибірки країни світу на довго позакривалися одна від одної. Ні для кого не секрет, що є така країна, якій не вигідні відкриті кордони, і цілком можливо, що вірус був створений саме для того, щоб країни позакривалися одна від одної. А приводом для такого закриття якраз і може стати карантин у зв'язку з пандемією.

На таку думку наштовхнула ось така інформація :

" Вважається, що 1346 року під час облоги фортеці міста Кафа (нині Феодосія в Криму) татари перекинули через огорожу трупи людей, які померли від чуми. У паніці купці тікали до Європи через Середземне море та й перенесли туди чуму, що стало другою в історією пандемією хвороби 1346-1353 років, а в Європі вона отримала назву Чорна смерть. За різними оцінками, під час пандемії померло 30-60% усього населення Європи.

1763 року за різними історичними даними було зафіксовано можливе використання біологічної зброї у США. Там у цей період тривали війни між колонізаторами та індійськими племенами. Під час цих воєн кількість корінного населення Північної Америки критично скоротилась, і однією із причин стало завезення із Європи багатьох хвороб, до яких місцеві індіанці не мали імунітету. Під час епідемії віспи смертність серед них сягала 80-90%, а причиною масштабного поширення хвороби називають навмисне доправлення до таборів індіанців ковдр, які були заражені збудниками віспи.

Неабиякого поширення біозброя набула у ХХ столітті. Під час Другої світової японці проводили низку експериментів на території окупованого Китаю, а також здійснювали бомбардування китайських міст бомбами із зараженими чумою блохами. Однак ефективність цих атак була досить сумнівною – за різними даними, від чуми померло близько 700 осіб, що було значно менше, аніж кількість загиблих під час різних біологічних експериментів японських загонів 100 та 731.

Вважається, що німецько-фашистські війська за допомогою біозброї боролися із партизанами – навмисно заражали криниці із водою холерою, дизентерією та тифом. У 1942 році британці розробляли свій план застосування біозброї та вирішили провести тестування на острові Груінард. Там поширили сибірську виразку, яку планували розпорошити над Німеччиною. Через активне та неконтрольоване розповсюдження острів закрили на карантин до 1990 року.

Найбільш відомий випадок у Радянському союзі стався 1979 року в Свердловську, коли в місті виникла епідемія сибірської виразки. Лише після розвалу СРСР президент РФ Борис Єльцин офіційно визнав, що епідемія сталася через витік біоелементів із лабораторії. За офіційними даними, під час епідемії померло щонайменше 68 осіб.

"Лабораторія, яка проводила дослідження, порушила режими, відбулася розгерметизація декількох елементів, де вони зберігалися і тоді розгерметизація самої лабораторії загалом. Там був більше людський фактор, тому що вони не дотримувалися режиму зберігання. Перший відомий фактор, коли світу стало відомо, що сибірська виразка виготовляється в Радянському союзі і готова до боєзастосування. І були реальні жертви. СРСР намагався все це приховати, але по різних каналах і оперативних, і те, що добула агентура США та західних країн Європи, повідомили про це", – пояснює Микола Маломуж.

2001 року в США усього за кілька тижнів після терактів 11 вересня кільком ЗМІ та двом сенаторам від Демократичної партії було розіслано листи, в яких були спори сибірської виразки. Унаслідок масової розсилки було заражено 22 людини, 5 з них померли. Офіційно ФБР розслідувало цю справу 9 років, а головний підозрюваний кілька разів змінювався. Відповідальним за розсилку біоелементів назвали вченого Брюса Айвінса, який 2008 року укоротив собі віку. До того він працював у лабораторіях головного біологічного центру Форт-Детрік ".

https:/tsn.ua/svit/vid-chumi-do-sibirskoyi-virazki-scho-take-biologichna-zbroya-ta-de-yiyi-zastosovuvali-1498113.html

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/439517.html

Tags: covid-19, війни Росії
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments