olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Початок пандемії хвороби Лайма (кліщового бореліозу) це лише питання часу.

*
© Верховна Рада ухвалила законопроект який захистить від загибелі кліщів, які переносять досить серйозні захворювання, наприклад, кліщовий бореліоз (хвороба Лайма), кліщовий вірусний енцефаліт, марсельська гарячка тощо. І якщо марсельська гарячка трапляється рідше, то бореліоз став серйозною проблемою для багатьох. Хвороба уражає нервову та серцево-судинну системи, суглоби та опорно-руховий апарат і може призвести до інвалідності.

За даними МОЗ України, щорічно від укусів кліщів потерпають понад 20 тисяч українців. Майже 2 тисячі з них заражаються інфекційними захворюваннями.

Верховна Рада під час позачергового пленарного засідання 13 квітня ухвалила законопроект, який передбачає посилення відповідальності за забруднення атмосферного повітря, знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу, порушення вимог пожежної безпеки в лісах та самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків.

Говорячи простою мовою, прийняли закон про драконівські штрафи за спалювання сухостою у якому кишать кліщі. Початок пандемії хвороби Лайма (кліщового бореліозу) це лише питання часу.

Я розумію що порежі, це дуже велике лихо. Але забороняти палити сухостій під наглядом, на луках, це повне безглуздя. Це зроблено для того щоб вижити з сел залишки людей, які там ще залишилися. Людей у селах мало, а покинутих садиб повно. Покинуті городи, луки і подвір'я, заростають бур'янами. Косити ті бур'яни нікому, а в них заводяться кліщі, ховаються лисиці, куниці і тхори, які крадуть свійських курей і качок. Люди, щоб захиститися від тії напасті, спалювали сухостої під наглядом. А тепер ЗАСЬ. Або живіть з хащами біля двору, з кліщами і дикими звірями в тих хащах, або бросайте хати і їдьте у місто і там ставайте безхатьками.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, передбачається зростання штрафів:

за самовільне випалювання рослинності або її залишків: для населення – до 3060-5100 грн, для посадовців – до 15300-20400 грн
за підпал трави природно-заповідного фонду: для громадян – до 6120-12240 грн, для чиновників – до 21420-30600 грн
за забруднення атмосферного повітря – до 30600-61200 грн, або обмеження волі до трьох років.
за знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу – до 91800-153000 грн, або обмеження волі на строк від 2 до 5 років
за порушення пожежної безпеки в лісах: для населення – до 1530-4590 грн, для посадовців – 4590-15300 грн
за забруднення повітря шкідливими випарами – до 30600-61200 гривень
за пошкодження рослинного покриву – до 91080-153000 гривень

https:/zaxid.net/news/Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/439835.html

Tags: Маразм., Обережно !, Про сміття і паліїїв, закони
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 18 comments

Recent Posts from This Journal