olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Мудрі українці.

*
© Українці постійно шукають винного у тому що вони погано живуть, і постійно чекають що хтось прийде до влади і зробить їхнє життя хорошим.

Всі без вийнятку хочуть одного і того ж - красивого життя, і всі без вийнятку надіються що щасливим їхнє хиття зробить їхній особисто кумир. От тільки кумир у кожного свій. Кожен українець обожнює свого кумира, вірить тільки своєму кумиру, а кумира іншого українця, кожен українець ненавидить лютою ненавистю.

Кожен вихваляє свого кумира і розказує які падлюки кумири інших українців. І так кожен, у розмові зі співбесідником доказує з лайкою, що його кумир просто янгол у людській плоті, а кумири всіх інших негідники, падлюки і мерзотники. І ті розмови українців про своїх кумирів такі гучні та яскраві, що може і до мордобою дійти.

На на виборах, кожен голосує за свого кумира. І після виборів кожен чекає покращення, а воно ... не настає, чомусь. І українці знову починають критикувати і лаяти кумирів, лаятися між собою. Але ніхто нічого не вимагає від кумирів. Кумири то святе, то недосяжне і недоторкане. Українці готові повбивати один одного у суперечках про те, чий же таки кумир падлюка, а чий кумир винен у тому що у країні бардак і все робиться - то проти народу.

Але жоден українець не готовий вимагати від свого кумира працювати на покращення життя всього народу, просто виконувати свої прямі обов'язки. Жоден українець не готовий контролювати свого кумира, тому що то святе. Обурюватись - завжди готові, будь ласка. А контролювати - ні-ні ... А кумири все розуміють і живуть так як їм хочеться , бо ніхто ж не заважає.

Тому так і живем.

Мудрі українці.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/442269.html

Tags: Роздуми., про Українців
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments