olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Може хоч так дійде.

*
© В Україні вирують пилові бурі. Сьогодні по телевізору показали як позасипало пилом озимі на полях. А на городах позасипало пилом грядки, зокрема цибулі і редиски.

Люди що працюють на землі в шоці. А еколог сказала те, про що я вже задовбалась писати:

ТРЕБА НАСАДЖУВАТИ ЛІСОПОЛОСИ І ЛІСИ !!!

Може хоч завдяки пиловим бурям та пожежам через засухи, до людей таки дійде, що без лісів, у нас і вода в колодязях буде зникати, і засухи будуть такі, що на городах і в полях нічого рости небуде. А пожежі і пилові бурі, просто стануть нашим повсякденням.

А коли я пишу що треба терміново насаджувати ліси, то "розумники" мені в коментарях пишуть, що ліси самі виростуть. Коли читаю такі коментарі, думаю : " Чи люди з інших планет поприлітали ? Чи диверсанти якісь ? Чи просто йолопи ?"

Не знаю коли почнуть насаджувати ліси, але коли почула що цю тему хочаб почали обговорювати, то вже трохи легше на душі.

А батько Лукашенко, хто б там про нього що не говорив, молодець !

Президент Білорусії Олександр Лукашенко в день республіканського суботника взяв участь в посадці дерев в районі, постраждалому від аварії на Чорнобильській АЕС, повідомляє «БелТА».

Глава держави відправився в агрогородок Лясковічі Петриківського району, і взяв участь в роботах на території національного парку «Прип'ятський». Там на площі 1,5 га президентська бригада висадила 8 тис. Саджанців сосни.Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/442852.html

Tags: про знищення лісів
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments