olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

У Слов'янську затримали бойовиків "ДНР"

Скільки їх уже затримали, скільки ще затримають, вони розлізлися пр Україні як руді миші. Сидять по норах і чекають слушного моменту, ще й розказують, що Укри їм жити заважають. Зберігають у себе збою. А для чого ? Та для того, щоб знищувати Укрів на їхній рідній землі. А де вони їївзяли ? Напевно що купили у тому супермаркеті, про який говорив Путін. На фото лиш маленька крапля тії смертоносної гидоти, яку вони зберігають, а ще липові документи міфічних республік, що вони утворили на території держави України, за гроші і за вказівкою. І вони ще хочуть, щоб українці їх почули.

13

Після звільнення міста від окупації терористичних сил син тривалий час переховувався на території РФ, а батько – у Харківській області. Щойно бойовики вирішили навідатися до свого будинку у приватному секторі Слов'янська, вони були затримані.

"Батько і син з першого дня разом з бойовиками встановлювали "блокпости", а також надали свій будинок, який знаходиться поблизу заводу, терористам для проживання. В обов'язки затриманих входило чергувати на блокпосту зі зброєю, здійснювати незаконний огляд транспорту та громадян, а також виявляти про-українськи налаштованих жителів", - зазначили в МВС.
Tags: п : АТО
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments