olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Карантинна мода.

*
© Виходила в сквер. На дюдей подивитися ... ;)

До карантину, у сквері жінки ходили з нафарбованими губами, а тепер вони ходять без помади на губах, і з масками або на губах, або на бороді. Носи закриті у одиниць. Маски люди носять не для захисту від коронавірусу, а тому, що партія так веліла.

А ще привернув увагу одяг. Майже всі одягнені у спортивних костюмах такого зразка, як той, що я одягаю у селі на сінокос, сіно гребти. ;) На сіноксі дуже багато пилюки і остюків з сіна, тому одяг підбирається відповідний. Ото так виглядали сьогодні люди у сквері, як шарамижники. ;)))

Не знаю чому так. Чи може вони ті речі, у яких ходили минулого року, перед настанням зими повикидали у смітник, плануючи оновити свое вбрання навесні ? А тут бабах і карантин ... Всі базари/магазини закриті і обновки купити ніде. Тож люди понадівали на бороди маски, і пішли гуляти у сквер у домашньому і дачному одязі. ;) А може за час карантину люди перестали влазити у "прошлогодні" джинси і сукні ... Хто його зна ? ;)))

Я ходила як біла ворона, у минулорічних джинсах, минулорічному тоненькому светрику і вітровці. Маска була у кульочку в кармані, бо я була сама і дотримувалась достатьої дистанії від людей.;))

А це місяць спостерігає за тим, як люди гуляють у сквері :


Фото: olga_den_f

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/447069.html

Tags: Будні, Карантин.
Subscribe

Posts from This Journal “Карантин.” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 21 comments

Posts from This Journal “Карантин.” Tag