olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Ну не йолопи ?

*
© Зірки культурного мордобою Василь Ломаченко і Олександр Усік, заявили що у них у Росії родичі і друзі і через те, всі українці повинні побрататися з росіянами-окупантами які окопували Крим, росіянами-окупантами які притягли в Україну, на територію Донбасу важке озброення і купу стрілкової зброї і почали на українській землі убивати українців, які не згодні стати колаборантами і стали на захист рідної української землі.

Що це ще за заявочки ??? Якщо у вас там брати то будь ласка, розкажіть своїм братам, про те, що громадяни Росії лізуть в Україну як сарана і вбивають українців в Україні. І не потрібно розпатякувати що всі росіяни братній народ українцям. Братні народи так, як росіяни по відношенню до українців, себе не поводять.

Якщо ви хочете щоб закінчилась війна, то скажіть своїм братам, хай тягнуть назад у Росію своїх вояків різного калібру і свою зброю різного калібру. Хай перекривають кордон і не лізуть в Україну воювати, щоб їхніх військових і духу в Україні не було. От тоді настане мир. І ніяк інакше. Українці в Росію воювати не лізуть. То чому лізуть до нас вони ???

Про московськогопопа я взагалі мовчу. Я взагалі не розумію для чого в Україні московські попи і хто іх слухає і навіщо.Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/447294.html

Tags: к Росія - Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments