olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

15 доба за місячним календарем

Символом цієї доби є Змій. ( Цікаво, що сьогодні ця доба співпала із Здвиженням )))) )
Доба внутрішньої цензури і самодисципліни. Енергетика доби буже негативна.

Категорично не можна брехати - покарання буде обов'язково, це тільки питання часу, причому за найменше луавство. Протягом доби вірогідні випробовування, яким необхідно протистояти. Не слід піддаватися слабкостям - наслідки будуть неминучи.

Притча доби : Про хитрість Змії.

Орел каменем впав на землю з височіни, і вхопив Змію, що безтурботно грілася на сонечку. Поніс її до себе у гніздо. Змія не стала пручатися, повисла в його лапах ніби не жива. Коли Орел приніс її у гніздо і поклав її, Змія дуже швидко, зненацька вкусила Орла, і шмигнула в шпаринку у скелі. Орел помер, а Змія безслідно зникла.

Про що це говорить ? Змія знає, що чим би Ви не займалися, дуже важливо дочекатися слушного моменту. Адже, якби Змія пручалася, показуючи своє невдовольство, то Орел міг би її вбити. Маючи справу з тотемом Змії, завжди треба пам'ятати : Небезпека криється в усьому, а в незнайомому і невідомому - вдвічі.

ЗМІЯ 2

Tags: Місячний календар (11 - 20 доба)
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments