olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Про пом'якшення карантину. (+ВІДЕО)

*
© Наші можновладці вирішіли почати пом'якшення карантину з відкриття кафе, ресторанів, перукарень, салонів краси ... От тільки не сказали за що простому дрібному підприємцю, якому заборонено працювати туди ходити. Де брати гроші на відвідування таких закладів, якщо за комунальні послуги платити нічім ? Та і податки ніхто не відміняв.

Вчора проти карантину протестували автоперевізники. А їм кажуть : "Не можна ! Бо якщо вони почнуть працювати буде друга хвиля спалаху коронавірусної хвороби !"

А від того що люди їздять чим прийдеться і втридорога спалаху хвороби не буде ??? Міжміський транспорт заборонили, а приватники возять людей хто на чому може, і ніфіга ... На рейсовому автобусі від Харкова, наприклад до Ізюма, можна доїхати за 100 гривень. А приватники возять людей на тому ж маршруті за 300, а то і за 500 гривень. І люди все одно їздять. Причини ж різні бувають, якщо їхати край необхідно то їдуть.

Взагалі то, карантин то хороша штука, та не для всіх. Для тих у кого гроші є в загашнику, то добре, можна й дома посидіти. А ще можна купити в "Епіцентрі" будматеріали і зробити ремонт, поки на роботу не можна ходити.

А як сидіти дома тим, хто живе від зарплати до зарплати ? Як не працювати тим, кому окрім комунальних послуг, треба платити податки, платити найманим працівникам щоб не повтікали з роботи ? Заначки не вічні, вони мають властивість танути як сніг на сонці.

======================================

"Не помремо від вірусу, то помремо від голоду", - перевізники вийшли на акції протесту по всій Україні.

Вмирати від коронавірусу не так страшно, як від голоду. Із таким посилом на акцію протесту вийшли автоперевізники в різних містах України. Люди наголошують - урядовці все далі й далі відкладають відновлення автомобільного сполучення в країні, представники галузі - залишаються без роботи, а їхні родини - без фінансів та можливості жити далі не в скрутному становищі.Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/449527.html

Tags: Карантин.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments