olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Джерело Сковороди.

*
© Ходімо зі мною до джерела Сковороди.

"Джерело "Сковородинівська Криниця" (або Холодна криниця Сковороди) - джерело, назване на честь відомого українського філософа Григорія Сковороди. Знаходиться на заході від смт. Бабаї, якщо йти через Бабаївський ліс".


Фото: olga_den_fФото: olga_den_f

Це вигляд джерела і майданчика біля нього. Само джерельце невеличке, але постійно живе. Воно на фото у нижньому куточку, зліва, там видно стоять пластикові пляшки з водою і люди стоять у черзі набирати воду.

"За легендами, саме Григорій Сковорода знайшов це джерело. Вода забила з під землі після того, як він випадково встромив свій посох глибоко у землю. Вода має дуже незвичайний присмак і є дуже холодною. Саме це і дало обидві назви джерелу"


Фото: olga_den_f

А це композиція біля джерельця з малюнками і надписами.


Фото: olga_den_fФото: olga_den_f

Малюнки і надписи ближче, як маленька книжечка, про життя філософа, тільки не друкована, а написана на стінах, які обрамляють майдамчик. І декілька його висловів.


Фото: olga_den_fФото: olga_den_fФото: olga_den_fФото: olga_den_fФото: olga_den_fФото: olga_den_fФото: olga_den_fФото: olga_den_fФото: olga_den_fФото: olga_den_fФото: olga_den_fФото: olga_den_fФото: olga_den_fФото: olga_den_fФото: olga_den_f

02.01.2020.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/452750.html

Tags: Мої подорожі, Фотопрогулянки.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments