olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Непотрібні подарунки

*
© Багато-хто на День Народження, чі на будь-яке свято отримував у подарунок невеликі картинки, картинки зроблені з соломки, вирізблені на дереві, або картинки з клаптиків тканини, вишивки нитками або бісером. Ці подарунки - витвори мистецтва, нікому не відомих авторів. Вони красиві, і особисто Вам вони можуть подобатися, але де вони потім, після того як гості пішли по домівках ? Ну звісно хтось знайшов для них почесне місце і повісив їх, щоб вони радували око, прикрашали приміщення, дарували радість. Та у більшості випадків, після закінчення свята, на них подивилися, і не дивлячись нате, що вони подобаються, заховали їх кудись у шафу, подалі від очей, якщо не викинули, і забули про них. І згадають про них лише під час наступного генерального прибирання, і натрапивши на них, подумають : " Чі викинути ? "

А відбувається так через те, що у нас є особливі правила, які диктують, що і де повинно стояти, висіти або лежати. Хто їх придумав і навіщо ніхто не знає, але всі знають, що такі правила є і намагається їх дотримуватися.

А чі не заважають ті правила розвитку творчості ? Адже іноді виникає бажання, щось намалювати, вишити, або зробити з бісеру, а як подумаєш : " А навіщо це потрібно ? А куди його потім дівати ? Де зберігати ? ", то зникає весь творчий порив. От вам і творчисть.(((

Моя подруга жила деякий час у Англії. І що вона помітила там, стосовно таких подарунків, або просто виробів мистецтва : Там нема проблем з тим, куди їх вішати. З приводу куди повісити висновок однозначний - на гвіздок ! І ніяких заморочок з тим, що до чого пасує. Напевно тому, там і процвітають всілякі " Handmade ", і зовсім не тому, що Англія багата країна і рівень життя там набагато вищий ніж унас. Просто там люди дозволяють собі насолоджуватися цими речами, не дотримуючись будь яких правил.

Ще одна моя знайома, просто зараз живе у Німеччині (тимчавово). І займається вона якраз тим же " Handmade ", у німецькій школі, з німецькими дітками. Вона також розповідає, що уних немає ніяких правил з розмішенням таких речей, і всі з задоволенням ними насолобжуються, а творчись, звісно, розвивається.

То може і нам слід відійти від деяких правил, і дозволити творчості увійти в наше життя.

Творчої всім наснаги !!!

https://olga-den-f.dreamwidth.org/51488.html

Tags: Хенд Мейд
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments