olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© З чого починається Україна ?

*
© А Ви ніколи не задумувалися, в якій дупі була б сьогодні Англія, якби під час агресії з боку Німеччини англійці заговорили німецькою мовою ? А вона зараз була б саме у ній, і дуже-дуже глибоко. Але англійці не заговорили німецькою, хоча Гітлер настоював на тому, що німецька - це мова справжніх арійців, що вона найправильніша і найкраща. Вам це нічого не нагадує ? Типу "вєлікій і могучій", "найправильніший і найкращій" ? Англійці з жахом думали про те, що коли Гітлер окупує їхній острів, то їхнім дітям, у їхній країні будуть викладати предмети у школі німецькою мовою ! І для них то був справжній ЖАХ. І вони сказали що будуть боротися за свою країну до останнього, що вони краще помруть, аніж дозволять окупувати свою країну. Воюватимуть до останнього, щоб не дозволити знищити свою мову, а як наслідок і свою країну.

Будь яка споруда може бути зруйнована лише в тому випадку, якщо зруйнувати фундамент, а фундамент будь якої держави то мова. Будь-яка країна починається з мови. І Україна не є вийнятком. Україна починається саме з мови. Не буде української мови = не буде і України.

Саме через те, ми зараз так глибоко у ... ну Ви самі розумієте у чому ... І знаходимось ми там через те, що за часів совка добровільно почали говорити мовою окупанта, а навчатися у школах мовою окупанта, а головне - знайшлися такі люди, які мову окупанта почали називати рідною. А це найкраща зачипка для окупанта : "Там же наши люді, они говорят на нашем язике, он для ніх родной !"

Тож, дорогі співвідчзники, якщо Ви вважаєте себе українцями, і хочете щоб ми вилізли з того непристойного місця, у якому ми зараз знаходимиося, вивчайте українську, говоріть українською, і то буде як серпом по яйцях окупанту. І не буде йому приводу лізти на нашу землю зі своїми "благими" намірами.

А всі негаразди в країні ми владнаємо сами. Була б країна, було б у чому лад наводити. Лише б тільки ніхто не заважав окупацією та війнами.

Моя мама часто повторювала приказку : "Як ЧУЖА не ВЛІЗЕ, то СВОЯ не закуса ..."

А я скажу так : "Українці в себе в краї, все б давно владнали, якби найманці сусідські тут не воювали ..."Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/459140.html

Tags: Про Україну
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments