olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Про наш лісостеп.

© Довкола нашого Простоквашино села, в основному лісостеп, лісок є невеликий.

У нас там є дикі кабани, вовки, зайці, лисиці, косулі помаранчеві у білій горошок, байбаки, а у дворі бурундуки бігають. ;)

Бачила всіх окрім кабанів. Кабанів бачили мої односельчани, а я бачила тільки їхні сліди і пориту ними землю в ліску.

Косулі у мене в садку яблука їдять, а іноді і яблуні обгризають. ;) Обгризли мою молоденьку червонолисту райську яблуньку. На зиму я складаю їм маленьку копичку сіна ;) Іноді приходять смикають. ;)

Байбаки на городі і в саду шкоди не роблять ніякої, вони лише на нас свистять, коли ми ходимо по їхніх володіннях. ;))) Лисиці іноді крадуть у дворах курей.

А бурундуки ті всеїдні (маю на увазі рослинну їжу), але більше за все люблять зернятка з абрикосових кісточок. Кісточку дістають а сам фрукт викидають геть, а потім розкривають кістоску, і під деревом після них валяються абрикоси без кісточок і половинки кісточок. ;)

Років три тому фазани з'явились, раніше не було. У нас там багато терників, так вони живуть у кущах терну. А на гододи ходять поласувати кавунами, помідорами або кукурудзою. ;)

Живемо на дачі в гармонії з природою ;)


Фото: olga_den_f

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/462635.html

Tags: Український лісостеп
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 24 comments

Recent Posts from This Journal