olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Що таке вільна країна ?

*
© Часто читаю Америка вільна країна, країна вільних людей.
Хочби хтось написав що мається на увазі ?

Той кому є з чим порівняти, розуміє як це. А як це зрозуміти людині, яка там ніколи не жила ?

І взагалі волю кожна людина розуміє по своєму. Мені одна харків'янка говорила :

- Я ніколи не лаю владу. Я не бачу особливої різниці між людьми які при владі. І не розумію тих людей, які звинувачують у своїх невдачах керманичів країни. Для того щоб чогось досягти, просто треба працювати. У будь-якій країні. Мені вдавалося все за що я бралася, при будь якій владі. Просто треба самому зрозуміти що ти хочеш, і не відкладати втілення свого бажання в життя. А неприємності на путі до мрії будуть обов'язново, у будь-якій країні, просто порібно їх долати і не зупинятися.

Один емігрант, який переїхав на постійне проживання з Росії у Каліфорнію, пише що працює там на трьох роботах, що дуже заморюється зате живе прекрасно, у достатку. А я і думаю, а хіба якщо в Укаїні працювати на трьох роботах, і зуже заморюватися, то людина буде жити погано і в злиднях ?

А ще буває що емігранти пишуть, що вони все життя живуть у винайманому житлі. То де ж тут свобода ? Виходить що ти маєш дах над головою доти, доки працюєш. А якщо втратив роботу, то чим оплачувати аренду житла ? І де тут свобода ? Я не розумію як може себе вважати вільною людина, яка не має власного житла.

Складно ...

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/462915.html

Tags: Роздуми.
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 17 comments