olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Аваков і команда вкрали в України $40 мільйонів

Про це написав у своєму блозі нардеп Сергій Лещенко.

Котвицький, пише Лещенко, — це "гаманець" Арсена Авакова. До обрання в парламент він керував сімейною корпорацією глави МВС.

Влітку цього року Котвицький вивів з України 40 мільйонів доларів на рахунок офшорної компанії з Панами. Для цього він перекупив борг однієї з українських юридичних осіб перед закордонною компанією.

Коли почалися перевірки з’ясувалось, що гроші були покладені на рахунок Котвицького в "Ощадбанку Росії" під час Революції гідності і були там весь 2014 рік. А для переказу грошей використовувався державний "Ощадбанк України", яким керує соратник Яценюка і Авакова Андрій Пишний.

Для того, щоб зробити таку транзакцію, "Ощадбанк" повинен був провести перевірку походження коштів, оскільки депутат Котвицький є "політично значущим обличчям". Однак "Ощадбанк" пропустив цей переказ.

Після того, як переклад незадекларованих коштів Котвицького був закінчений, а в істеблішменті почався шум, депутат вирішив "згадати" про свої заощадження і через півроку після закінчення декларування подати "уточнену" декларацію.

"Обидва документи я отримав в апараті Верховної Ради. Не знаю, як ви, але я важко уявляю людину, яка могла б "забути" про свій депозит в розмірі майже 1 мільярд гривень," — написав Лещенко.

Tags: п* Аваков
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Дідько насіяв.

  * © Таку рослину міг насіяти лише Дідько Лисий щоб нашкодити людям. І росте тепер така гидота скрізь. А якщо заведеться в саду чи на городі, то так…

 • © Перші.

  * © Зацвіли перші нарциси. Вони низенького зросту, а сьогодні хлюпнув ливень, тож трохи їх забгуднив розкисшим ґрунтом. Фото: olga_den_f…

 • © Злісний шкідницюра.

  * © Почалося. Повилазили кравчики і давай щосили ритися. Вигони перериті повністю, нора біля нори. Лізуть на городи, у садки, у квітники. Покищо…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments