olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Аваков і команда вкрали в України $40 мільйонів

Про це написав у своєму блозі нардеп Сергій Лещенко.

Котвицький, пише Лещенко, — це "гаманець" Арсена Авакова. До обрання в парламент він керував сімейною корпорацією глави МВС.

Влітку цього року Котвицький вивів з України 40 мільйонів доларів на рахунок офшорної компанії з Панами. Для цього він перекупив борг однієї з українських юридичних осіб перед закордонною компанією.

Коли почалися перевірки з’ясувалось, що гроші були покладені на рахунок Котвицького в "Ощадбанку Росії" під час Революції гідності і були там весь 2014 рік. А для переказу грошей використовувався державний "Ощадбанк України", яким керує соратник Яценюка і Авакова Андрій Пишний.

Для того, щоб зробити таку транзакцію, "Ощадбанк" повинен був провести перевірку походження коштів, оскільки депутат Котвицький є "політично значущим обличчям". Однак "Ощадбанк" пропустив цей переказ.

Після того, як переклад незадекларованих коштів Котвицького був закінчений, а в істеблішменті почався шум, депутат вирішив "згадати" про свої заощадження і через півроку після закінчення декларування подати "уточнену" декларацію.

"Обидва документи я отримав в апараті Верховної Ради. Не знаю, як ви, але я важко уявляю людину, яка могла б "забути" про свій депозит в розмірі майже 1 мільярд гривень," — написав Лещенко.

Tags: п* Аваков
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Велопрогулянка. ;)

  * © Сьогодні прогулялася з дачі в райцентр на велосипеді. Ну, там на базар, у супермаркети ... Проїхала не багато, всього 30 кілометрів, з зупинками…

 • © 14 вересня. Сьогодні Семен Літо продає.

  * © Сьогдні День Семена літопродавця. Недолюблює Семен літо, не подобається йому спека, і тому він кожного року, 14 вересня влаштовує торги - продає…

 • © 11 вересня. Останній день бабиного літа.

  * © Останній день бабиного літа. Був теплий але дув дуже сильний вітер і вихрилося. Закінчилося перше молоде бабине літо. Через два дні настане…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments