olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Про городників.

*
© За часів "совка", людей які працюали на заводах, возили у колгоспи на працю. Вони там іноді садили помідори та капусту з розсади, але у більшості, пололи, або збирали урожай помідорів, капусти, і кукурудзи.

Працювали заводчани у колгоспі не багато годин на день, і в більшості "на показ". Тобто, поки ніхто з колгоспного начальства не бачить, можна і потеревенити, а коли начальство з'являється в полі зору, то робили вигляд що працюють.

Найцікавіше, це те, що вони уявляли себе справжніми городниками, і коли пішла мода на дачі, на городи, вони нахапали собі ділянок, і вирішили що на власних ділянках, миожна працювати так само як вони працювали у колгоспах, і у них все ростиме.

А рослини виявилися хитромудрими, і рости при такому догляді відмовилися. Тож ділянки, за які спочатку билися, невдовзі стали покинутими, і на них дружно почали рости бур'яни різного калібру.

Були серед помічників колгоспам і такі, що переїхали жити у села. Так от, серед тих хто поселився у селах, у деяких, "совкові заводчанські" погляди на працю землеробів залишились назавжди. Не дивлячись на те, що "совка" уже давно нема, вони продовжують працювати на своїх ділянках так, як на колгоспних, і дивуються, чому ж у них немає високого урожаю.

Такі люди кожного року вперто сіють, полять, а урожаю не отримують, через те що ігнорують правильний полив, обробки рослин проти комах-шкідників, проти грибків. Навіть якщо вони знають, що це треба робити, вони такі роботи ігнорують, тому що у їхній підсвідомості, засіло оте уявлення про роботу на землі, яке вони колись отримали під час поїздок на роботи в колгоспах. Труять вони тільки колорадського жука, а "на показ" замість колгоспного начальства, працюють перед сусідами.;)

Один із наслідків "совка".

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/463643.html

Tags: Совок, Спостереження
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments