olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© А який у вас Місяць ?

*
© У нас зараз немає ніякого. Бо він ще не народився. Народиться аж завтра ввечері. О 20-ій 45-ть.

Тож ми його побачимо не скоро. І буде він тонесенький-тонесеннький. Доречі, Молодик бажано побачити дивлячись на нього прямо перед собою. І ні в якому разі не через плече. Бо, кажуть, якщо побачиш через плече, то будеш хворіти аж до нового Молодика.

А як же він у нас красиво сходить, коли виросте ! Вилазить неквапливо із-за бугра, великий-величезний ! Напівпрозорий, яскаво помаранчевого кольору. Ніби величезна скляна, напівпрозора куля, в середині якої якісь загадкові чи то предмети, чи то візерунки. Повільно піднімається над горизонтом все вище і вище, осяваючи Землю м'яким тьм'яним світлом.

Мама казала : "Циганське Сонце". У на Сонце одне, а у кочових циганів два - одне денне, а друге нічне, яке освітлює дорогу їхнім пересувним шатрам вночі.

А наші дороги, зараз, до півночі освітлюють лише нічні ліхтарі.Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/465803.html

Tags: Місячний календар.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 18 comments

Recent Posts from This Journal