olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Чергове прпинення вогню ?

*
© "Наша пісня гарна й нова, починаймо її знову !"

Зеленський що, особисто повставляє кляпи у дула зброї терористів ? Чи загіпнотизує їх своїм чарівним поглядом ? Чи може познімає з них штани і наб'є їм дупи терновою різкою, і таким чином змусить їх перестати стріляти ?

Ну шопопало ...

- "Президент зазначив, що угода буде підписана лідерами країн "Нормандської четвірки", що підвищує статус цих домовленостей."
- Статус цих домовленостей може підняти тільки ультиматум путіну - або ти вимітаєшся к лихій годині з України за одну добу, або ми вимітаємо тебе з України об'єднаними зусиллями, один раз і назавжди, щоб і духу твого тут не було !

А то - припинення вогню, припинення вогню ... Яке нахрін припинення вогню, якщо по українцях гатять на їхній власній території ? На біса тоді взагалі зустрічатися, якщо устиматум агресору ніхто і незбирається ставити ?


Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/467178.html

Tags: Дістали, Маразм.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments