olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Про людей і про черв'яків

*
© Що спільного між людьми та черв'яками ?

Місцем нашого проживагння є Земля. Земля це планета. Вона має форму кулі. Для черв'яка, місцем проживання може слугувати яблуко. Яблуко також має форму кулі. Для черв'яка воно може бути планетою.

Черв'як живе у яблуку так, як йому хочеться. Він там витворяє все що йому заманеться і не заморочується про наслідки своїх дій. Коли через ті наслідки яблуко починає гинути, черв'як навіть не думає його рятувти, він просто переповзає у друге яблуко, і продовжує свої справи.

Так і людство. Живе на планеті Земля так, як йому хочеться. Деякі окремі особи звертають увагу на те, що діяння людства можуть привеси до загибелі планети, навіть іноді волають про це. Але вони в меншості, і загальна частина людства, не те щоб не чує їх, вона їх вперто чути не хоче. Добряча частина людства має намір діяти за принципом черв'яка, тобто, коли планета буде гинути, вона планує переселитися на Марс, і продовжувати жити там так, як їй хочеться. А чому б і ні ? Черв'як же так живе. А чим ми гірші за черв'яків ?

І нАщо нам піклуватися про планету на якій живемо ? НАщо заморочуватися про переробку сміття, збереження лісів, водойм, про чисте повітря ? НАщо витрачати гроші на якісь там заходи для збереження планети, для покращення екології, якщо такі витрати не принесуть прибутку ?

Краще ж витратити гроші на прогрес, тобто на виробництво побутової техніки нових поколінь, на комп'ютерну техніку нових поколінь, на сучасні автомобілі, на створення нових комп'ютерних ігр та кінофільмів, тобто на те що користується попитом і принесе гарантований прибуток. А те що зламалося, або застаріло, краще просто викинути на смітник, і не витрачати кошти на його утилізацію яка приносить самі збитки.

А давайте жити як черв'яки ! Що ? Ви подумаєте ?

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/468600.html

Tags: Про людей
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments