olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Дружба.

*
© Цей бур'ян пам'ятаю з дитинства. Ріс він скрізь, де йому заманеться. З ним боролися як могли, та він непереможний. Всі його дуже лаяли, говорили : "Не іначе, як сам Чорт йго насіяв !"

А злі на нього були тому, що той бур'яняка вимахував часом як дерева, на родючих ґрунтах досягав у висоту більше двох метрів. І його зарослі виснажували ґрунт так, що після нього, на ділянках, де він ріс, не росло нічого. До того ж, той бур'ян має дуже неприємний запах, його не їсть жодна тварина. А якщо ненароком з'їсть, то хворіє і може навіть загинути. Отакий той бур'яняка ядовитий.

Ніхто не знав як той бур'ян називається, і називали його, та й називають по сьогодні - дружба. Через те, що ніби-то завезли його нам з-за кордону разом з насінням сільськогосподарських культур, по дружбі. ;)

В Google знайшла його назву - циклахена. А це фото бур'яна, я сфотографувала його на узбіччі траси, він там розкішний, ростом вищий за мене. ;)))


Фото: olga_den_f


Фото217.jpg
Фото: olga_den_f

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/475668.html

Tags: Назви рослин, Рослини.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 13 comments

Recent Posts from This Journal