olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Як реагувати на їхні ультиматуми.

*
Везуть в Україну зброю ешелонами. Вбивають і калічуть українців на українській землі. А тепер поставили черговий ультиматум. Ну яке їхнє со'баче діло до наших внутрішніх справ ??? Хто вони такі щоб нам ставити ультиматуми ?

На їхні ультиматуми треба реагувати у японському стилі. А саме : Скласти руки в намасте, мило посміхаючись покланятися їм, мовчки послати їх у дупу і РОБИТИ ТЕ, ЩО ВИГІДНО І ПРОТРІБНО НАМ .

****************

Голова української делегації в Тристоронньої контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук підтвердив, що Росія поставила ультиматум Україні. Про це він заявив в ефірі телеканалу "Україна 24".

За його словами, під час останнього засідання ТКГ російська делегація дійсно висунула вимогу, щоб Верховна Рада України змінила постанову про призначення місцевих виборів 2020 року.

"Вони поставили це питання", – підтвердив Кравчук.

"Нібито в українському законі відступили від Мінських угод, від "формули Штайнмайєра". Це була головна причина. Я вам скажу більше, яке б питання вони не обговорювали – і це було в робочих групах, і вже вчора на спільній дискусії в ТКГ – будь-яке питання вони завершували так: ми можемо погодитися, але обов'язково, щоб було записано, що цей документ, який ми погоджуємо, вступить у силу тільки після того, коли Верховна Рада прийме рішення і закон або зміст закону буде відповідати Мінським угодам, які існували до домовленостей", – зазначив Леонід Кравчук.

Шановний Леоніде Макаровичу ! Посилайте їх у дупу з посмішкою.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/476225.html

Tags: , к Росія - Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 19 comments

Recent Posts from This Journal