olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Про амністію та особливий статус.

*
Фокін хоче забезпечити Донбасу амністію всіх бойовиків та особливий статус. Бо, бачте, він там виріс і знає що "донецький характер має свою специфіку". Осюди, к чортенній матері у очерет ... Виявляється що наші хлопці полягли за те, щоб прийшов "донєцкій" Фокін виконав усі забаганки кремля.

Господе, дай мені мудрості, щоб "пойняти ото усьо" ... бо сама не впораюсь ...

"Амністія всіх бойовиків та особливий статус Донбасу. За цих умов припиниться війна і вбережуться життя українських бійців. Таку думку висловив заступник голови української делегації на переговорах у Мінську Вітольд Фокін."

Також на його думку, на території ОРДЛО необхідно провести місцеві вибори, хоча це й суперечить рішенню Верховної Ради. Тобто впіндюрити в українську владу бойовиків, які важають себе страшенно особливими і впевнені що українців треба знищувати, за те що українці не хочуть підкорятися кремлю. І не важливо скільки ті бойовики українців вбили і скільки покалічили ... І це думки на сьомому році війни.

Фокін сказав, що готовий поїхати на непідконтрольні території Донбасу.

"Я цілком поділяю позицію путінаголови нашої делегації Леоніда Кравчука, що без доброї волі і розумних пОступок, ні одна, ні інша сторона миру не доб'ються. Наприклад, Рада прийняла рішення, яке прямо суперечить Мінським угодами. А ЦВК відмовилася проводити вибори місцевих органів влади не тільки в ОРДЛО, але і на підконтрольній території Донбасу. Розумію, що у мене буде багато опонентів, але скажу, що виконання Мінських домовленостей – це єдиний шлях до миру. Я вважаю, що українська делегація знайшла вихід з глухого кута", – вважає Вітольд Фокін.

Більше схоже на те, що українська делегація вирішила капітулювати і здати Україну Кремлю, і через таке рішення війна перейде ще у кривавішу стадію. (((

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/476711.html

Tags: к Росія - Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments