olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Про Крим образно

*
© Жили собі два сусіди. Один кац'ап а другий хах'ол. І була у кац'апа ділянка землі, яку він колись давно відвоював у сусіда тур'ка. Відвоювати то він відвоював, бо це єдине що кац'ап може і хоче робити, а от дбати про ту ділянку йому просто було облом. І була та ділянка така занедбана, що кац'ап вирішив її позбутися.

А сусід хах'ол на своїй ділянці товчеться та товчеться, все про неї дбає та дбає ... От побачивши таке, кац'ап і подумав : "Дай ка я сусіду збагрю ту відвойовану у тур'ка ділянку, хай він і на ній товчеться. Він на землі любить товктись ..."

Так і зробив. Збагрив ділянку хах'лу і спостерігає.

Хах'ол прийняв подарунок, і давай товктись день і ніч, доводити до ума ділянку. Зробив з подарованої ділянки перлинку. А кац'ап як побачив таке діло, його почала давити величезна зелена жаба. Не витримав кац'ап тиску жаби і забрав у хахла ділянку назад.

Хах'ол журиться, обурюється, а забрати доведену до ума ділянку не може, бо дуже толерантний, і геть не войовничий по натурі. А про справедливість сусід і слухати не хоче, бо натура така загарбницька.

Ділянка та потребує постійної турботи, а загарбнику, як і колись, величезний облом про неї турбуватися, він любить користуватися всим готовеньким.

Тож перспектива у ділянки (Криму) така : Згодом вона занепаде, стане геть для кац'апа не привабливою, і тоді кац'ап знову збагрить її хахлу, як непотріб.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/479740.html

Tags: про Крим
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments