olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ; 20.09.2020

*
Справа "вагнерівців" обернулась ще одним дуже цікавим моментом - відсутністю у більшості депутатів допуску до секретних документів. Ми вже звертали увагу що формально ні Зеленський, ні велика частина кадрового складу Кабміну, ОПУ, РНБО допуску до секретних документів не має.

Справа в тому, що існує спеціальна процедура попереднього узгодження на допуск до секретних документів. Вона передбачає досить м'який, але все ж моніторинг здобувачів спецслужбами і Департаментом охорони державної таємниці та ліцензування СБУ. Зрозуміло, що можуть спливти факти вельми цікаві - подвійне / потрійне (!) громадянство, не декларована власність, родинні зв'язки в непотрібних місцях тощо. Департамент покриття таких фактів брати на себе не буде.

Тому "державні люди" - живуть без доступу до державних секретів. Люди які розголошують їм секретні відомості, фактично здійснюють порушення, що межують з державною зрадою. Колишній ООС ВСУ Наєв на вимоги Зеленського доповісти розвідувальні відомості про противника, чітко заявив - "Відомості про Збройні сили РФ зараз отримують міністр оборони, головнокомандувач ЗСУ, начальник Генштабу і я як командувач ООС." За що і був звільнений.

Весь комплекс навчань, які проводяться ППО, ВПС, ВМС і сухопутними підрозділами НАТО, США, Великобританії та України фактично є опрацюванням заходів протидії сценарію описаного нами ще в липні 2020 року. * Тобто - вторгнення ЗС РФ на південному оперативному напрямку. * Але найцікавіше - це зовсім не демонстративні польоти У-52 і не конвертоплани Bell V-22 Osprey в Вінниці. Найцікавіше інше.

В системі оперативного контролю і реагування сил НАТО в Європі, територія України із зони "постійного оперативного контролю" переведена в зону "оперативного реагування", фактично включено в зону можливих бойових операцій НАТО. Зміна системи реагування сталася по всій лінії оперативної зони НАТО.

20.09.2020

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/483308.html

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments