olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Промови президентів США і Росії на Генасамблеї ООН показали, що рішуче міняти курс не буде ніхто

В сухому залишку, промови на ювілейній Генасамблеї продемонстрували, що Україні, схоже, не уникнути Мінських угод - на добре чи на зле. А Сирії не уникнути нового раунду війни - тільки тепер за спинами бійців Асада проглядатимуть російські літаки та бронетехніка, а за спинами сирійських опозиціонерів американські. В такий спосіб великі держави продемонструють сирійцям відданість ідеалам непорушності державного суверенітету (в першому випадку) та ідеалам демократії (в другому). А ООН закликатиме всіх до миру.

Судячи з усього, і зустріч президентів США та Росії практично нічим не відрізнялась від їхніх промов на Генасамблеї. Жодних домовленостей що стосовно України, що стосовно Сирії досягнути не було. Як розповів журналістам Путін, розмова була "конструктивною та відвертою". А от Барак Обама з коментарем до преси не вийшов.

Tags: п : ЄС ; США ; НАТО ; ООН ; ОБСЕ
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments