olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

ОБСЄ виявила у бойовиків ЛНР систему залпового вогню Буратіно

Спостерігачі моніторингової місії ОБСЄ зафіксували у терористів ЛНР важку вогнеметну систему залпового вогню Буратіно. Про це повідомляється на сайті організації.

За даними спостерігачів, система була виявлена в окупованому бойовиками ЛНР селі Круглик Луганській області. У цьому пункті також знаходиться тренувальний полігон терористів.

"26 вересня спостерігачі СММ виявили, щонайменше, 36 танків (невідомого типу) на підконтрольному бойовикам ЛНР полігоні в Круглику. Напередодні спостерігачі СММ помітили на тому ж полігоні одну важку вогнеметніусистему залпового вогню (ТОС-1 Буратіно, калібр 220 мм)" , сказано в повідомленні.

ТОС Буратіно - важка вогнеметна система залпового вогню на базі танка Т-72. Призначена для виведення з ладу легкоброньованої та автомобільної техніки, підпалу та руйнування споруд та будівель, знищення живої сили супротивника, розташованої на відкритій місцевості і у фортифікаційних спорудах.

Система розроблялася в період з 1971 по 1979 років, а перші зразки на Т-72 були виготовлені в Омську в 1978-1979 роках. Вперше застосовувалася в Афганістані в 1988-1989 роках.

Tags: п : ЄС ; США ; НАТО ; ООН ; ОБСЕ
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Пилова буря.

  * © Вчора (12 квітня) у нас була пилова буря. Світа Божого не видно було за пилюкою. Поля пересохші і сильний вітер змітав верхній шар ґрунту і…

 • © То пережитки давнини ...

  * Тарас Шевченко : - Село! І серце одпочине: Село у нашій Україні — Неначе писанка, село. Зеленим гаєм поросло. Цвітуть сади, біліють хати, А на горі…

 • © Проліски.

  * © Цвітіння триває. ;) Фото: olga_den_f Фото: olga_den_f

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments