olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Україну "залили" підробленим бензином: 5 ознак "бодяги"

5 ознак підробленого бензину розповіли експерти.

1. Ціна нижче ринкової на 2-3 і більше гривні. Враховуючи, що прибуток легальних виробників після сплати податків складає всього 2-3 грн, не може бути, щоб А-95 коштував сьогодні не 18-18,5 грн, а 15-16 і менше.
2. АЗС розташована в непримітному місці: промзоні, гаражному кооперативі, на ній немає "Куточка споживача", або він не оформлений, персонал відмовляється повідомити інформацію про походження палива і надати сертифікат якості, хоча зобов'язаний це зробити.
3. Паливо пахне не бензином, а має різкий "хімічний" запах.
4. Колір бензину повинен бути світло-жовтим або зеленуватим, а не жовтувато-корочневим, а налитий в ємність бензин - прозорим, а не каламутним.
5. Якщо капнути бензином із заправного пістолета або каністри на руку, чистий продукт швидко випаровується і сушить шкіру, а не розмазується жирним плямою - це ознака домішки дизпалива.

Tags: ДЛЯ ВОДІЇВ
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments