olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Росія створює в Сирії черговий рубіж стратегічного ППО – генерал НАТО

Системи оборони розвиваються за принципом комплексів у Криму та Калінінграді

Росія створює в Леванте зону блокованого доступу, насичену сучасними і високоефективними засобами протиповітряної оборони, і вона явно спрямована не проти "Ісламської держави" (ІД). Про це заявив головком сил НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав, повідомляє Breaking Defense.

За словами Брідлава, Росія діє за логікою створення зон блокованого доступу (Anti-Access / Area Denial), для перешкоджання входу ймовірного противника в контрольований простір. Генерал зазначив, що Росія вже створила два таких району: в Калінінграді і з 2014 року в Криму. Тепер сліди створення подібної зони спостерігаються в Сирії.

"Ми стурбовані тим, що бачимо. Ми бачимо сучасні системи ППО, ми бачимо на [сирійських] аеродромах сучасні літаки для завоювання панування в повітрі. Вся ця система явно спрямована не проти ІД", – заявив Брідлав, пояснивши, що ІД не має ВВС, проти яких Росія могла б застосовувати все це озброєння.

На думку Брідлава, головне завдання, яке вирішують ці сили в Леванте, полягає в забезпеченні доступу російських військових до сирійських аеродромів і портів. Другорядне завдання – підтримання режиму Башара Асада. І тільки після цього, як зауважив генерал, вестиметься боротьба з ІД, яка, власне, використовується лише як засіб прикриття перших двох цілей і легітимації російської військової присутності в регіоні.

Брідлав зауважив, що в цій обстановці альянсу потрібно як слід обміркувати можливі заходи протидії цьому зміцненню російського військового потенціалу в Східному Середземномор'ї.

Tags: к Росія - Сірія
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments