olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Що зробила синиця.

*
© Надворі вже не літо ... погода приємна, але по осінньому, з відтінком туманного суму. Красивого листя на деревах все менше і менше, воно лежить килимом на землі і з острахом чекає на двірника з ненависною для листя мітлою. А двірникам що ? Виметуть, стопчуть у кучу. Тож листочки лежать, і в останнє милуються мінливим небом - то воно в хмарах, то воно блакитне і осяяне сонцем, то воно в зорях.

У кімнаті тепло. На підвіконні стоїть невеличкий лоточок з прозорого пластику, у якому сушиться жменька гльоду. За вікном, по гілках напівоголеного дерева, стрибають синиці, час від часу зависаючи на кінчиках гілок як достиглі лимони. Ось одна стрибнула на вікно, вчепилася лапками за віконну раму, і заглядає в кімнату. Побачила глід і придивляється на нього то лівим, то правим оком, кумедно повертаючи голову.

Я підійшла до вікна, синиця пурхнула на дерево. Я відкрила вікно, а сама відійшла якнайдалі від вікна. Синичка трохи почекала, а потім, переконавшиль що я відійшла, перелетіла на вікно. Роздивилася навкруги, чи не полює раптом хтось на неї, а потім стрибнула просто у лоток з гльодом ! ;))) Швиденько ще раз озирнулася навкруги, швиденько вхопила ягідку гльоду і хутко пурхнула на дерево. Вмостившись зручно на гілочці, міцно притиснула ягідку до гілки лапкою, і давай її клювати щодуху ! ;))

А у мене за вікном висить годівничка. Тож я взяла декілька ягід, поклала у годівничку, а вікно закрила, бо не травень же зараз ... ;))

Фото з минулого року, а годівничка і зараз така ж :


Фото: olga_den_f

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/493768.html

Tags: Птахи., Щоденник
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments