olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Вибір українців.

*
© Харків обирає Кернеса. Мером. Тут усе зрозуміло. Харків сяє вночі. Прекрасні парки, замість непролазних хащ, у які заходити було просто боязно. Хто ще окрім Кернеса всіх членів Міської Ради вишикує в шеренгу на підвіконні ? Ніхто. Отож. Бандит і крадій ? А хто це докаже ?

Тепер головне щоб він повернувся з Німеччини живим і у нормальному стані. А якщо здоров'я підведе, то Харків отримає мера не Кернеса, а його ставленика - якогось КОТА У МІШКУ.

=====================

Українське населення, чи то пак народ, вперто голосує за проросійські партії. Ну я ще можу зрозуміти старше покоління - воно хоче щоб все найкраще, що вирощується і виробляється в Україні, йшло на Москву, як за часів їхньої молодості. Хоче щоб Москва каталася як сир у маслі, як за часів совка, і щоб як у старі добрі часи, всі українці їздили у Москву по ковбасу, масло, сир, цукерки і взагалі по всі продукти харчування. Щоб по труси, носки, взуття і будь-який одяг, всі їздили, як за часів такого рідного їм совка, у столицю Росії. Бо це ж така романтика !!!. У явіть собі, приїжджаєте ви з самої (!) Москви (!) і з гордістю, як за часів СРСР, говорите : "Ето же я всьо із Москви прівйоз !"

А ті, хто народився вже після совка ? Якого біса вони голосують за проросійські партії, і проросійських кандидатів ????? Їм що кортить руськаго міра ? Хочеться щоб по всій країні було як на Донбасі ? Думають що будуть спостерігати за вибухами у сусідніх будинках, ніби як на екрані телевізора ? До них не доходить, що снаряд, він дурнуватий, прилетить не до сусіда у будинок, а до них ...

Crosspost: https://olga-den-f.dreamwidth.org/494793.html

Tags: вибори
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 21 comments

Recent Posts from This Journal