olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Кому вигідна конституційна криза України ?

^
© Конституційна криза в першу чергу загрожує ударом по відносинах України з країнами Євросоюзу і по безвізу. А кому це вигідно ?

Українцям, які працюють за кордоном ? Ні. Тому що вони заробляють там такі гроші, які тут зроду в руках не тримали.

Українцям, які подорожують країнами Євросоюзу ? Ні. Тому що вони подорожують з задоволенням і без проблем з отриманням віз.

Українській владі ? Також НІ. Тому що гроші заробляють українці за кордоном, а витрачають в Україні, і таким чином поповнюють державну казну.

Може українським пенсіонерам ? Також ні. Тому що деяких із них забезпечують саме діти і онуки які заробляюють за кордоном, а всим іншим, якщо вони не колаборанти і не сєпари, від нього ні холодно, ні жарко.

Виходить, що конституційна криза вигіна не українцям, і влаштував її той, хто хоче погіршення відносин України з Євросоюзом і скасування безвізу для України. А такий хтось є лише один. Це такий собі "маленький сірий чоловічок (с) ", який "накоїв чорної біди (с) ". Це "звір огидної породи (с) ", який марить відновленням імперії, і який влаштував заради цього війну в українському Донбасі. Коли він зрозумів що війною Україну він під свій вплив не поверне, то почав діяти по іншому. Він просто купив в Україні кого потрібно і їхніми руками почав руйнувати Україну з середини.

У підсумку маємо конституційну кризу.

Паскудно. Можливо буде новий майдан, яким той "маленький сірий (с) " спробує скористатися ще раз, влаштує нам ще гарячишу війну. Але Україна переживе і це. Чим гарячишою буде війна, тим скоріше вона закінчиться, бо чим більше полум'я тим скоріше згорають дрова. І перемога буде за Україною, бо справжні українці можуть терпіти довго, але не вічно.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/496915.html

Tags: Роздуми.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments