olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Сало, масло, вершки і легені. Який зв'язок ?

*
У легенях близько 700 мільйонів альвеол. І в кожній має постійно оновлюватися ЖИР. Коли ми їмо жир, він, через лімфатичну систему, в першу чергу надійде в легені. Вони візьмуть стільки, скільки їм потрібно.

А ЯКЩО ЖИРУ НЕ З'ЇЛИ? Тоді кульки альвеол злипаються. Складаються альвеоли з сурфактанту. Це жир – 90%, білок – 10%.

Сурфактант при диханні весь час витрачається і знову надходить. Без нього ми не зможемо нормально дихати. Це призведе нас до гіпоксії. Саме жир забезпечує нам кисневий обмін.

Ще роль сурфактанту – захищати наші легені від вірусів, бактерій, хімічних реагентів: щоб вони не потрапили в кров. Ми його викашлюємо разом з мокротою.

Раніше запалення легень лікували борсучим жиром, внутрішнім жиром, салом, гарячим молоком з маслом.

Відкритий легеневий сурфактант був в 1957 р. А що відбувається тепер, в 21-му столітті? Нам стверджували, що жирне шкідливо для здоров’я, що для серцево-судинної системи це отрута. У підсумку, тепер і легеневі захворювання збільшилися в стократ!!!

Вчені "трохи помилилися". Ця помилка коштує нам дуже дорого.

Головна роль жиру – структурна. При обмеженні споживання жиру перше, що порушується, це вироблення сурфактанту. А це порушення дихання – ГІПОКСІЯ. Чіплятимуться будь які інфекції.

Люди! ЗАВЖДИ, а особливо зараз, коли коронавірус розгулявся, їжте, будь ласка сало, масло, лецитин, омегу, жир печінки акули, дихайте свіжим повітрям, займайтеся зарядкою.

Підживлюйте ваші легені! І вони вас віддячать відмінним диханням.

Vyacheslav Gromenko ; Facebook.

Вершкове масло.

" У зв’язку з тим, що коронавірус найчастіше вражає легені, можна нагадати про те, що для повноцінної роботи легенів потрібно їсти вершкове масло. Дієтологи погоджуються: наші легені – це дуже жирозалежний орган, і без повноцінного надходження жирів в організм їхня робота порушується. Тому жири, безумовно, важливі для нормального функціонування легеневої тканини, але бутерброди з маслом, на жаль, не захистять від коронавірусної інфекції", а перенести коронавірус у легкій формі цілком можуть допомогти.Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/505620.html

Tags: covid-19, Для здоров'я
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments