Чим ближче до моменту Зимового Сонцестояння, тим частіше чути це словосполучення у розмовах. Ці два слова люди говорять «на автоматі», не замислюючись - чому ми завжди це словосполучення вимовляємо у множині, а не в однині (ніхто ж не каже: «наближається Різдвяне Свято», «готуємось до Різдвяного Свята»), натомість всі говорять: «наближаються Різдвяні Свята», «готуємось до Різдвяних Свят».
Справа у тому, що Різдвяних Свят, насправді, є і завжди було ДВА! До нас з глибини віків дійшло поняття «Перший Святий Вечір» і «Другий Святий Вечір», а от «Перше Різдво» і «Друге Різдво» якось «загубилось» останнім часом, в основному через насадження на наших землях чужинецької смертоносної юдохристиянської релігії, де святкують тільки одне «різдво єшуа (ісуса христоса)». З тих часів ми всі навіть саме слово «Різдво» вимовляємо не правильно!
То що ж таке «Різдвяні Свята», звідки вони взялись, і як вони правильно називаються?
В момент Зимового Сонцестояння відбувається Космічна містерія народження Двох Першопочатків Всесвіту: Вогню-Сонця - Чоловічого Першопочатку Всесвіту, і Води-Землі - Жіночого Першопочатку Всесвіту (далі стежте за виділеннями з великих літер): відбувається РОДЗДВО - Всесвіт наРОДжується З ДВОх Життєтворчих Першопочатків.
Отже:
- правильна назва Різдва – РОДЗДВО.
- позаяк існує «Перший Святий Вечір», то існує і «Перше Родздво».
- позаяк існує «Другий Святий Вечір», то існує і «Друге Родздво».
- саме тому ми кажемо у множині - «Родздвяні Свята», а не в однині - «Родздвяне Свято».
Тепер по хронології святкування Родздвяних Свят у грудні-січні цього року. В давнину наші Предки «по звіздах» орієнтувались настільки бездоганно, що сучасній людині, в переважній більшості, таких глибинних знань астрономії і космічних законів ніколи не осягнути.
Тому сучасній людині «Ґуґл в допомогу».
Ось що каже Ґуґл (дані розраховані за Київським часом для України):
- 19.12 - тривалість дня - 8:00 год. - ця дата і час подані лиш для порівняння.
КОРОЧУН (ТРИденний період, ТРИ найкоротші дні у році):
- 20.12 - тривалість дня - 7:59 год. - перший день Корочуна.
- 21.12 - тривалість дня - 7:59 год. - другий день Корочуна.
- 22.12 - тривалість дня - 7:59 год. - третій день Корочуна, який завершується (першим) Святвечором з появою на небі першої Зорі. Внесення Дідуха.
- 23.12 - тривалість дня - 8:00 год. – (перше) Родздво Божича Коляди, Сонця Непереможного, Вогню – Чоловічого Першопочатку Всесвіту.
За Відичними Знаннями наших Предків, містерія народження Всесвіту відбувається впродовж 12 Священних днів і ночей (Родздвяні Святки). Тому від Першого Святвечора (22.12) до Другого Святвечора (02.01) щоразу минає рівно 12 Священних днів і ночей:
- 02.01 - перигелій (найменша відстань між Землею і Сонцем о 15:51 год. КЧ) – Водосвяття, (друге) Родздво Богині Дани-Води (Землі) – Жіночого Першопочатку Всесвіту. Зранку освячується Вода, а з появою на небі першої Зорі – розпочинається (другий) Святвечір, який і завершує Родздвяні Святки. Винесення Дідуха.
Володимир Онищук ; Facebook.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/506036.html
Journal information