olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Наш шуліка.

*
© Коли була на дачі, над вигонами і луками поруч з моїм городом, кружляли чорнобілі шуліки. Якось раніше я таких не бачила. Ті яких я бачила постійно, були або сірі зозулясті, або коричневі.

А ті що кружляли в небі у минулі вихідні, були з білими грудками і животиками, і з крилами до половини білими, а до половини чорними.

Полізла шукати їх у Google. Знайшла. Виявилося що то шуліка чорноплечий (Elanus caeruleus) — хижий птах родини яструбових. Пишуть, що він мешкає у відкритих ландшафтах, саванах і рідколіссі Африки, Індії і Південно-Східної Азії, а також на півдні Іспанії. Веде осілий спосіб життя.

Розмах крил приблизно 75 см. Загальна довжина 28-35 см, маса 230—250 грам. Особливостями морфології цього виду є блакитно-сиза спина і червоні очі, які особливо помітні, коли він ширяє в повітрі.


Звідки ж він у нас узявся ?!? Ось так виглядає він у нашому небі :Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/511088.html

Tags: Птахи., Щоденник
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 34 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

Recent Posts from This Journal