© На це Новорічне свято я не стала підтримувати вирубку ялинок. Дуже шкода мені лісових зелених красунь. Чим менше їх будуть купувати, тим скоріше піде у минуле така традиція.
Деякі люди кажуть, що не уявляють собі Новорічні свята без аромату хвої. Так для того, щоб отримати аромат у домі, зовсім не обов'язково рубати ціле дерево. Цілком достатньо взяти зелені нижні лапи хвойного дерева, які з часом все одно природньо всихають.
У дитинстві у нас завжди була жива ялинка. Але в ті часи, по перше, лісів було набагато більше, а по друге, новорічні ялинки продавалися, як правило, однобокі, тому що були вирубані для того, щоб прорідити насадження майбутнього лісу. Принісши додому таку ялинку, мама обрізала гілочки там де густо, і прилаштовувала їх туди де пусто, ;))) Робила красиву ялинку, і деревце вже не було однобоким. Потім ялинку прикрашали, от і було свято. ;)
А зараз у мене ялинка ще з часів совка. Можна сказати що реліквія. Біла і срібляста. Якраз така, як символ наступного року білий металевий бичок. Надіюсь, Бичкові - господарю року, сподобається. ;)

Фото: olga_den_f

Фото: olga_den_f

Фото: olga_den_f
04.01.2020
Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/518404.html
Journal information