olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Моя новорічна ялинка.

*
© На це Новорічне свято я не стала підтримувати вирубку ялинок. Дуже шкода мені лісових зелених красунь. Чим менше їх будуть купувати, тим скоріше піде у минуле така традиція.

Деякі люди кажуть, що не уявляють собі Новорічні свята без аромату хвої. Так для того, щоб отримати аромат у домі, зовсім не обов'язково рубати ціле дерево. Цілком достатньо взяти зелені нижні лапи хвойного дерева, які з часом все одно природньо всихають.

У дитинстві у нас завжди була жива ялинка. Але в ті часи, по перше, лісів було набагато більше, а по друге, новорічні ялинки продавалися, як правило, однобокі, тому що були вирубані для того, щоб прорідити насадження майбутнього лісу. Принісши додому таку ялинку, мама обрізала гілочки там де густо, і прилаштовувала їх туди де пусто, ;))) Робила красиву ялинку, і деревце вже не було однобоким. Потім ялинку прикрашали, от і було свято. ;)

А зараз у мене ялинка ще з часів совка. Можна сказати що реліквія. Біла і срібляста. Якраз така, як символ наступного року білий металевий бичок. Надіюсь, Бичкові - господарю року, сподобається. ;)


Фото: olga_den_fФото: olga_den_fФото: olga_den_f

04.01.2020

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/518404.html

Tags: Новий Рік
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments