olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Казочка на ніч.

*
На нашій планетї є щонайменше три форми життя:

* Мінеральна -- наприклад, агати.
* Біологічна -- усе оце слизьке смердюче й ми серед нього.
* Електромагнітна форма.

У давнину ця форма ( електромагнітна ) процвітала в смузі плюс-мінус від тридцятої до тридцять другоі паралелі, де являлись населенню янголи-херувими, бозя в золотій коробці, бозя на горі зі скрижалями, і де всі ці створіння помогли місцевим створити древні цивілізаціі від близькосхідних до центральноамериканських.

У Європі ця форма життя проявлялась у формі чортів, демонів а також привидів, які населяли переважно замки.

У наших краях електромагнітники теж процвітали. Духи, чорти, дідьки, домовики, Той, що греблі рве.

Одначе наприкінці ХІХ столїття науковці почали гратися з різними електромагнітними приладами, врешті винайшли радіо і всім тим істотам стало кепсько. А коли ж винайшли локатори, телебачення, мобільний зв'язок, то вони фактично й виздихали. Де-не-де ще вигулькували барабашки й полтерґайсти, але тепер, здається, й вони щезли.

На підходї горезвісне 5G.

З одного боку, це чудесно: у будь-якій точці буде наш любий Інтернет!

З другого боку, життя перетвориться на великий Фейсбук з поголовним членством і баном не тільки за сцяння в під'їзді чи хтиві погляди на дивом уцілілих представниць протилежноі статі, а й за все, що не сподобається Модераторам.

З третього боку, там, кажуть, частота випромінювання така, що й ми виздихаємо, мов ті мавки й перелесники.

І в цій ситуаціі людство має єдиний вихід: стати єдиним цілим, єдиним організмом, у якому інформаційні процеси протікатимуть миттєво. Себто, стати Богом. Локальним, зрозуміло. Богом-планетою. Тому всякий, хто чинитиме спротив, буде банений нещадно, аж до виховних ударів струмом та повноі елімінації. На все це, буцімто, ми маємо строк у три покоління (років сто?), бо від 5G людські тестикули вже не продукуватимуть сперматозоїдів. От цікаво, чи люди залишаться в біологічній оболонці, чи будуть переведені в електромагнітну форму?

Oleksa NehrebeckyjTags: Говорять люди.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments