olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Притча 19 місячної доби : " Нові шляхи "

Якось учні Мудреця-відлюдника попросили його відкрити їм що-небуть із Вищої Мудрості. Мудрець погодився і попросив учнів наловити павуків і принести їх йому. Коли учні принесли їх, то він поселив павуків у своїй печері. Протягом деякого часу, учитель обривав усю павутину, яку павуки плели вертикально.

Через декілька днів у віддаленому кутку печери, він виявив павутину, яка була розташована горизонтально. Мудрець погукав учнів до неї, показав їм її і сказав : " Запам'ятайте, під ударами Долі, виживає завжди тільки той, хто знаходить у собі сили йти не звичайним для всіх шляхом, а вишукувати нові шляхи, слухати поради свого розуму всупереч думкам більшості і сприймає традиційність як засоби, а не як ціль".

Tags: Причі ( місячного календаря)
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments