olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Так і не зрозуміла, хто ж із них переміг ?!?

*
© Сьогодні було Стрітення. Зима з Весною боролися.

Зранку було сонячно. На небі жодної хмаринки. На градуснику -15. До 11-ї години дня мороз поменшав, стовпчик термометра піднявся до -8. Сонце почало пригрівати. На дахах почав танути сніг, з дахів почали весело стрибати краплі води. До 16-ї години сонце звільнило дахи від снігу, на землі утворилися калюжки талої води. Якби у мене був півень, то папитись води йому б точно вистачило. ;)))

Є така прикмета - Якщо на Стрітення для півня буде можливість напитися талої води, то значить перемогла Весна. Тобто Весна буде ранньою.

Але ... Після 16-ї години, мороз знову почав посилюватися. Всі калюжки замерзли. То виходить що все ж таки перемода Зима ? А значить Весна буде або пізньою, або раннью, але холодною, затяжною.

Будемо спостеріати. ;)Crosspsts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/527773.html


Tags: Погода, Прикмети, Свята з давен
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments